Yılmaz Makine, Sektörel Fuarlarda Fark Yaratıyor

Yılmaz Makine, 9-12 Mart 2016 tarihleri arasında yapılan İstanbul Tüyap Pencere Fuarı’nda ve Almanya’da 16-19 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleşen Fensterbau Frontale 2016 Fuarı'nda yeni teknoloji makinelerini sergiledi. İstanbul Pencere Fuarı’nda Türkiye’nin ilk 5 eksenli Alüminyum İşleme Merkezini sergiledi. Almanya Fensterbau Frontale ve İstanbul Pencere Fuarlarında 5 eksenli Alüminyum İşleme Merkezi yoğun ilgi gördü.

Yılmaz Makine, 39. Yılını Coşkuyla Kutladı

“Güven” dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan Yılmaz Makine, teknolojiyi sürekli takip ederek,
Ar-Ge çalışmalarıyla birlikte her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. 39 yıldır yükselmeye devam eden makine teknolojileri devi Yılmaz Makine, 10 Mart tarihinde Euro Park Otel’de düzenlediği lansman ile ikinci kez İstanbul buluşmalarını gerçekleştirdi. Yurt içi bayilerinde 2.‘si, yurt dışı bayileri için ise ilki düzenlenen Lansman Programlarına ilgi oldukça büyüktü.

Program açılışı, “Hoşgeldiniz Konuşması” ile başlayarak, “2016 Satış Hedefleri, Yeni Makineler ve Projeler” konularında yapılan konuşmalar ile devam etti. Ödül töreniyle ve görsel şovlar ile birlikte Yılmaz Makine’nin 39. yılı coşkulu bir şekilde kutlandı.

Yılmaz Makine Davetlileri Yemek Organizasyonunda Buluştu

Aynı günün akşamında Euro Park Otel’de yemek organizasyonuyla bir araya gelen Yılmaz Makine ekibi, bayileri ve davetliler keyifli vakit geçirdi. Bir diğer yemek organizasyonu ise Ramazan Bingöl Et Lokantası’nda 11 Mart tarihinde gerçekleşti. Bu güzel ortamı sağlayan Yılmaz Makine ekibi, tüm konuklarını güler yüzle ağırladı.

Yılmaz Makine yeni üretim tesisinde hizmet vermeye başladığının bilgisini de bayileri ile paylaştı.