Serge Ferrari Lyon’da Basın Toplantısı Gerçekleştirdi

1973'ten bu yana inovatif esnek kompozit malzemelerin yaratıcısı olan Serge Ferrari Group’un Fransa, İsviçre ve İtalya olmak üzere 3 ayrı ülkede fabrikaları bulunmaktadır. 80 ülkede faaliyet gösteren Serge Ferrari’ 17 -18 Ekim tarihleri arasında genel merkezi bulunan Lyon’da basın toplantısı gerçekleştirdi. Birçok ülkeden basın mensupları ve katılımcının yer aldığı basın toplantısında etkinlikler gerçekleşti.

Fabrika gezisinin yanı sıra Lyon şehrinde yer alan cephe tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Euronews binası gibi cephe alanında ilgi çeken binalara gezi düzenlendi.

2 gün süren etkinlikte keyifli anlar yaşandı.

Serge Ferrari firması yetkilileri çatı cephe yalıtımı ile iç ve dış mekan perde sektörüne (solar protection) yönelik sunumlarını gerçekleştirdi.

Flexible Composite Materials sektörünün lider Fransız üreticisi Serge Ferrari, teknolojinin mucidi olarak esnek kompozit malzemeleri tasarlayıp üretmektedir. Precontraint teknolojisi ürünlerinde güç, dayanıklılık ve boyutsal istikrar sağlamaktadır. İnovatif ürünleri müşterilere birçok avantaj sunmakta. Bu malzemeler arasında performanslı yapı malzemeleri, ileri teknolojik malzemeler ve tasarım&outdoor malzemeler bulunmaktadır.

Yaratıcılıkta öncü Serge Ferrari geleceğin majör zorluklarıyla başedebilmek için global çözümler sunmaktadır. Bunun için teknik kaynaklar, uygulamalı tavsiyeler, uygun teknik doküman ve müşteri eğitimine önem vermektedir. Serge Ferrari ürünlerin ötesinde, müşterilerine mümkün olan ev iyi desteği vermeyi amaçlamaktadır.

Serge Ferrari Group, bütün üretim adımlarını Avrupa’daki fabrikalarından sağlamakta ve ürün geliştirmelerini gerçekleştirmektedir. Fransa ve İsviçre fabrikaları üretim, İtalya fabrikası ise geri dönüşüm üzerine faaliyet göstermekte. Dünya çapında 5 kıtada aktif olarak faaliyet gösteren Serge Ferrari tüm uluslararası projelere destek vermektedir.