Mardav 2016 Bayi Toplantısını Kıbrıs Elexus Hotel’de Gerçekleşti

Yalıtım, dekorasyon, çatı ve cephe alanlarında öncelikli olmak üzere inşaat sektörüne sunduğu üstün nitelikli ürün ve çözümleri ile yalıtım sektörünün lider firması olan Mardav 2016 Bayi Toplantısını 19-21 Şubat 2016 tarihleri arasında Kıbrıs’da gerçekleştirdi.

Mardav Yalıtım, Yeni Logosunu ilk kez bayi toplantısında bayileri, tedarikçileri, hissedarı ve tüm personelinin katılımıyla görücüye çıkardı.

 

Açılış konuşmasını yapan Mardav Genel Müdürü Levent Pelesen şirketin bu yıl ki sloganı olan“Sağlam Kökleriyle Büyüyen Bir Ağacız” temasını vurguladı. Mardav Yalıtım kurulduğu günden bu yana sağlam adımlarla, sağlam ekibi ve sağlam bayi yapılanmasıyla emin adımlarla ilerliyor. Ve bu duruşunu her daim sürdürülebilir kılmayı hedefliyor mesajını verdi.

 

İki gün süren toplantı süresince, İlk gün Mardav yöneticileri ve iş ortakları tarafından yapılan sunumlarda 2015 yılı değerlendirilmesi ve 2016 yılı hedefleri ve stratejileri gibi konulara değinildi.

İkinci gün Mehmet Auf ile Hayatın Ritmi adlı Müzikli Business Show’u izleyen misafirler, iş hayatında takım çalışması, iletişim, başarı ve müşteri odaklılık, değerler, kişisel motivasyon gibi konularla büyük ilgi gören bir program izlediler.

Ve ikinci günün akşamında Bayilerine Satış Ciro Ödülleri takdim edildi ve ardından Zeliha Sunal’ın müthiş sahne performansı ile muhteşem bir gala gecesiyle final yapıldı.