HOPPE AG Türkiye Temsilcisi İlker Teoman’ı Yeni Ofisinde Ziyaret Ettik

Yaklaşık çeyrek asırdır Türkiye pencere sektöründe istikrarlı ve hizmet ağıyla büyüyen dünya çapında sektör lideri olan HOPPE’nin Türkiye ofisi yenilikçi ve sürdürülebilir tasarımıyla dikkat çeken Ritim İstanbul projesindeki yeni ofisine taşındı. Yeni ofisinde ziyaret ettiğimiz HOPPE AG Türkiye temsilcisi İlker Teoman’ın yeni ofis alanında bayilerine verecekleri eğitim çalışmaları sunacakları bir alan olduğunu da bizlerle paylaştı.

 

HOPPE grubu Friedrich Hoppe 1952 yılında, o zamanlar Alman kilit ve aksesuar merkezi olan Düsseldorf/Heiligenhaus‘ta, kapı aksesuarları üretmek için bir firma kurdu. 1954‘te fabrikayı Stadtallendorf (Hessen)‘e taşıyıp, aralıksız gelişmenin ve büyümenin temelini attı. Bugün İsviçre merkezli uluslararası bir firma olan HOPPE, ikinci nesli temsil eden Wolf Hoppe ve Christoph Hoppe tarafından yönetilmektedir.

 

Avrupa ve ABD de bulunan 7 ayrı fabrika, 2.600 ü aşkın personel ve başta İsviçre, Fransa, İngiltere, ABD olmak üzere tüm dünyada bulunan geniş satış organizasyonu sayesinde HOPPE, Kapı ve Pencere kollarının tasarımında, üretiminde ve satışında sektör lideri olarak kabul edilmektedir. HOPPE‘nin, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve yerel çevresine karşı olan eşit ve tarafsız yaklaşımı sebebiyle firmanın temelini şu cümle kurmakta: Kâr‘dan önce verimlilik. Şu cümleler de HOPPE grubunu özetlemektedir: “Yaratıcılık, kurallara karşı olan mantıklı düşüncelerdir” ve sonuç olarak: “Diğerlerinden daha farklı ve daha iyi olmak.”