Hizmetimizi Uluslararası Standartlarda Sunmaktayız

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne artan yüksek kalite anlayışı, ürün tasarım, dizayn ve üretim teknolojisi ile her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma politikamız, yaratıcı yaklaşımlarımız ve alanında minimalist çizgilerle ürün dizayn eden profesyonel ekibimizle birlikte dünya piyasalarını takip etmekte ve hizmetimizi uluslararası standartlarda sunmaktayız.

Polo Pergola İşletme Sahibi Ersin Akbak ile yaptığımız söyleşide sorularımızı şu şekilde yanıtladı;

Öncelikle firmanızı biraz tanıtabilir misiniz?

Temelleri 1998 yılında atılan Polo Numaralı Gözlük Camları üzerine markalaşıp geniş bir dağıtım ağına sahip bir şirket iken, zamanla otomasyon ürünlerini ülkede yayarak kendi alanlarında hızlı ve emin yükselişiyle hedeflediği başarılara ulaşarak çeşitli yeniliklere adım atmıştır. Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve başarılı gruplarından biri haline gelmiştir. Şirketimiz kurulduğu günden bugüne artan yüksek kalite anlayışı, ürün tasarım, dizayn ve üretim teknolojisi ile her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma politikamız, yaratıcı yaklaşımlarımız ve alanında minimalist çizgilerle ürün dizayn eden profesyonel ekibimizle birlikte dünya piyasalarını takip etmekte ve hizmetimizi uluslararası standartlarda sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana ürettiği yüksek kaliteli ürünler sayesinde imza attığı başarılara yenilerini eklemek üzere daha büyük hedeflerle ilerlemektedir.

 

Satışını yaptığınız ürünlerden bahseder misiniz?

Modern ürün yelpazemiz ve uygun fiyat anlayışımızla; pergola, raylı tente başta olmak üzere otomasyonlu bahçe ve teras kapatma sistemleri, tente modelleri, gölgeleme sistemleri, giyotin cam, tente, rolling roof, kış bahçesi, rüzgar kesici cam, zip perde satışını yapmaktayız.

 

Ürünlerinizin pazarlamasını nasıl yapıyorsunuz?

Ürünlerimizi pazarlamada; öncelikle modern ve teknolojik çağın getirisi olan internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan destek alıyoruz. Proje çözümlerinde daha çok mimarlar ile işbirliği içerisindeyiz, bunun yanında da donanımlı saha ekibimiz ile müşterilerimize ulaşmaktayız.

 

2017 yılı sizin için nasıl geçti? 2018’deki hedeflerinizden bahseder misiniz?

2017 yılı piyasa koşullarının ve ekonomik belirsizliklerin gölgesinde çalkalansa da, kriz ortamlarını avantaja çevirmeye çalışıyoruz. Özellikle piyasaya markalaşma ve franchise sistem ile giren birçok markaya hizmet ettiğimizden dolayı çok sıkıntı yaşamadık. Ancak 2018 yılı başlarından itibaren küreselleşmenin hızına yetişmek ve ürünlerimizi sınırlarını mevcut olandan çok daha öteye taşımayı hedeflemekteyiz.

 

Türkiye’de tente ve panjur sektörünü nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ürün yelpazemiz içerisinde yer alan tente ve panjur sektörünün geleceğini olumlu görüyoruz. Çünkü gelişen ve büyüyen bir ülke olduğumuzdan dolayı, pazarın da buna bağlı olarak gelişeceği konusunda şüphe duymuyoruz. Ülkemizde de dünyada olduğu gibi büyük projelerin hayata geçirileceğini düşünüyoruz. İnşaat ve gıda sektörü çalıştığı sürece tente ve panjur sektörüne ihtiyaç olacaktır. Çünkü inşaat ve gıda bizim sektörümüzün tamamlayıcısıdır.

 

 

Sektörünüz açısından rekabetin arttığı bir ortamda sizleri diğer markalardan ayıran unsurları değerlendirir misiniz?

Rekabet ortamı kaliteli üretim adına iyi bir şey. Ancak, piyasada bulunan merdiven altı diye tabir ettiğimiz düzeyde ürün imal eden firmaların satış sonrası yaşanan sıkıntılara çözüm getirmemesi, bizler gibi üretim, montaj ve satış sonrası hizmet üçlemesinde kaliteyi üst düzeyde tutan firmalara zarar vermekteler. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz; kaliteli ürün sunmamızın yanında, satış sonrası hizmetimiz ve tekniz servis hızımızla, sektörde bulunan birçok firmanın önüne geçmekteyiz.

 

Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Derginiz aracılığı ile firmamızı ifade etmemize fırsat verdiğiniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.