Hakkımızda

Penta Tanıtım Yayıncılık ve Org. İnş. San. Tic. Ltd. Şti’ nin Kapı ve Pencere sektörüne yönelik aylık olarak yayınladığı Windowmarket Dergisi, 1997 yılından bu yana düzenli olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Sektörün en çok okunan dergisi olma özelliğini taşıyan Windowmarket Dergisi, aynı zamanda Penta Tanıtım’ın Türkiye Temsilciliğini yaptığı 11 ülkede düzenlenen Kapı ve Pencere Fuarları’nda da dağıtılmaktadır.

Sektörün yurtiçindeki en önemli etkinliği olan ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen İstanbul Pencere Fuarı’nın da daha önceki yıllarda olduğu gibi resmi yayın sporluğunu sürdürmektedir.

Windowmarket Dergisinin; PVC, Ahşap, Alüminyum Profil Fabrikaları ve Atölyelerine, Kapı, Pencere aksesuarları üretimi ve satışı yapan firmalara, Kapı, Pencere ve alüminyum işleme makineleri üreten firmalara, Kapı, Pencere hammadde ve dolgu malzemeleri üretimini gerçekleştiren firmalara, Çift cam ve Isıcam işleme firmalarına-bayilerine, Endüstriyel ve Dekoratif kapı firmaları-bayileri, aksesuar firmaları ve bayileri Panjur, Kepenk ve Cam Balkon üretimi yapan firmalara Çatı, Cephe, Kaplama işlemleri gerçekleştiren firmalara aylık olarak düzenli dağıtımı gerçekleşmektedir.