ADO GRUP, Intermob Fuarı 2016’da Ziyaretçilerini Karşıladı

22-26 Ekim 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 14. Salondaki standımızda yerimizi aldık

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son modellerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerinin sergilendiği Intermob Fuarı 2016’da ADO GRUP olarak yerimizi aldık. Küresel anlamda bağlantıları güçlendiren böyle fuar organizasyonlarına katılmak, kuruluşumuz açısından da önem arz etmektedir.

Sektörün önemli temsilcilerini ve yatırımcıları bir araya getirmesi bağlamında Intermob Fuarı bu yıl da nitelikli çalışmalara imza atmak için önemli bir fırsat oldu. Bu fuarda AdoKapı ve AdoFilm’in yanı sıra yeni üretimine başlamış olduğumuz AdoFloor markamızın lansmanını yapma fırsatımız oldu. AdoFilm den sonra AdoFloor ile de vinyl parkenin Türkiye deki tek üreticisi olarak bir ilke daha imza attık.

Bir fuar organizasyonunu daha verimli bir süreç olarak atlattık. Firmamız açısından başarılı geçen bu fuarda birçok ikili görüşmeler yaptık. Bu önemli sektörel etkinlik sürecinde birçok ziyaretçimizi de standımızda karşılayarak, sektörel bazda önemli paylaşımlarda bulunduk.